«
BCPT Coin Nedir?

BCPT, Ethereum gibi programatik blok zincirlerine, Kredi Protokolü aracılığıyla verilerin kaydedilmesini sağlamak için gerekli olan bir yardımcı program belirtecidir. Temel katman blok zinciri teknolojilerinin bir geliştiricisi olan Blockmason ekibi, her zaman yeniliklerin kullanılabilirliğini genişletmenin yollarını arıyor. BCPT’nin Binance Chain üzerinde başlatılması, Blockmason’un yeni bir blockchain mekanını keşfetmesine, çapraz blok zinciri Kredi Protokolü işlem kaydının potansiyelini ve uygunluğunu değerlendirmesine ve işlem kapasitesinin şu anda Ethereum’da mevcut olanın ötesinde ölçeklendirilmesine olanak tanıyor. Binance Chain büyüdükçe, Kredi Protokolü ve BCPT onunla birlikte büyüyecek ve hem merkezi olmayan uygulama geliştiricileri hem de kullanıcılar için yeni fırsatlar sunacak.

Credit Protocol Nedir?

Credit Protocol, karşılıklı olarak onaylanmış borç veya kredi yükümlülüklerini, blok zincirinde kaydetmek ve kalıcı olarak depolamak için geliştirilmiş, güvenilir bir araçtır. Bu protokol tarafından desteklenen, ilk merkezi olmayan mobil uygulama olan LNDR, kullanıcıların düzinelerce para birimindeki borçlarını hızlı bir şekilde kaydetmesine ve ödemesine izin vermek için, bu blok zincirinden yararlanıyor. En son yenilikleri olan Link, geliştirmeyi basitleştirir, kullanıcı deneyimini iyileştirir ve merkezi olmayan uygulamaların benimsenmesini artırır. Blockmason, Credit Protocol, Lndr ve diğer teknolojik gelişmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: TIKLA.

Blockmason ve Binance, Blockmason’un Binance Üzerinde Listeleneceği Duyuruldu.
Blockmason Credit Protocol Token, merakla beklenen Binance Chain ve Binance DEX’teki ilk projelerden biri olarak geliyor.

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. 1

  555

 2. 1

  1*555

 3. 1

  if(now()=sysdate(),sleep(15),0)

 4. 1

  0’XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR’Z

 5. 1

  uiQiFjer’; waitfor delay ‘0:0:15’ —

 6. 1

  -5) OR 140=(SELECT 140 FROM PG_SLEEP(15))–

 7. 1

  -1)) OR 779=(SELECT 779 FROM PG_SLEEP(15))–