«
Bitcoin psikolojik 50.000 Dolar Hedefine İlerliyor

Bitcoin bir kez daha 50.000 $ ‘ın üzerine çıktı ve umutları tazeledi.

Bu yazı yazılırken piyasa değerine göre en yüksek kripto para birimi, gün içinde % 6,3 artışla 51.600 $ civarında işlem görüyor.

Singapur merkezli Signum Capital’in yönetici ortağı John Ng Pangilinan “Düzeltme 50.000 $ ‘ın üzerinde bir hareketle sona erdi” dedi. Bu seviyenin üzerinde bir dayanak sağlamanın, daha geniş yükseliş trendinin yeniden başlaması ve yeni rekor seviyelere doğru bir hareketin anahtarı olduğunu söyledi.

Yorumlar, genel eğilimin yükselişe geçtiğini söyleyen COO ve Stack Funds kurucu ortağı Matthew Dibb tarafından onaylandı ve 52.100 $ ‘ın üzerindeki bir UTC kapanışının 58.332 $’ ın üzerindeki yeni ömür boyu yükseklere doğru bir hareketin yolunu açacağını ekledi.

Bununla birlikte, ABD tahvil getirilerinin son rallisine devam etmesi ve borsaların düşmesine yol açması durumunda yeni bir rekor seviyenin yakalanamayacağını söyledi.

“Temel bir perspektiften bakıldığında, hala makro pazarların insafındayız. Dibb, verdiği demeçte, tahvil piyasasındaki sert tepkiler ve değişken hisse senetleri, Bitcoin ile ‘risk-off’ korelasyonlarını kanıtlamaya devam edebilir ”dedi. “Son derece yükseliş eğilimindeyiz, ancak kısa vadede daha fazla dalgalanma görmeye şaşırmayacağız.”

Geçen hafta ABD 10 yıllık tahvil getirisi % 1,6’nın üzerine çıkarken ve yatırımcılar Federal Rezerv tarafından parasal teşvikin erken çözülmesi beklentisiyle fiyatlandırılırken Bitcoin ve hisse senetleri satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *