«
BitFuFu, Bitmain İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı

İlk kripto madenciliği standardizasyon platformu olan BitFuFu, en büyük kripto madenciliği şirketi olan Bitmain ile stratejik bir ortaklığı resmen duyurdu. Bitmain ve BitFuFu, dünya çapındaki müşterilerine standartlaştırılmış kripto madenciliği hizmetleri sunmak için kaynaklarını bir araya getirecek. Bu hizmetler, madencilik makineleri, havuzlar ve çiftlikler dahil olmak üzere sektör lideri ağlar ve kaynaklarla desteklenecektir.

Bitmain, BitFuFu müşterileri için birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sıkı işletim ve bakım yönetim sistemleri ve madencilik çiftliğinden gelen istikrarlı bir güç kaynağı dahil olmak üzere kapsamlı kaynaklarını kullanacak. Bitmain, aynı zamanda BitFuFu kullanıcılarına, dünyanın en büyük çoklu madeni para madenciliği havuzlarından biri ve Bitmain’in köklü bir ortağı olan Antpool gibi Bitmain tarafından onaylanan güvenilir hizmet sağlayıcılara erişim sağlayacak. BitFuFu da Bitmain’i uluslararası pazara hizmet sağlama konusunda destekleyecek. Ayrıca, küçük ve orta ölçekli işletmelere ve bireysel kullanıcılara hizmet sağlamada Bitmain’i destekleyecektir.

“Bitmain’deki madencilik ekipmanımız, sektördeki en yüksek performans standartlarını garanti ediyor. Madencilik makinelerinin durumunu gerçek zamanlı olarak izlemek için tüm madencilik tesislerimiz tarafından akıllı işletim ve bakım sistemleri kullanılmaktadır. Tesislerimizin teknolojik işletimi ve bakımı ile Bitmain’deki genel sistem büyümesiyle ilgilenen çok çeşitli uzman ekiplerimiz var. Bitmain’in madencilik çiftliklerinden bir temsilci olan Kevin Ren, bu hizmetleri küresel madencilik topluluğuna hizmet etme yolunda bir adım olarak BitFuFu’ya sunmaktan mutluluk duyuyoruz ”dedi.

Bitmain ve BitFuFu, Bitmain’in en yeni madencilik makinelerinin ilk satışını ve tedariğini küresel pazara açmak için el ele verecek. Her iki şirketin ortak çabalarının bir parçası olarak, BitFuFu müşterileri için bir dizi promosyon teklifi belirledi. Promosyon teklifleri için, kullanıcılara sıfır servis ücreti karşılığında sunulan günlük 10T kadar düşük planlar ve ayrıca yarı fiyatına altı günlük 10T için bir teklif bulunyor.

BitFuFu’dan bir yönetici, “Hashrate veya hesaplama gücü Bitcoin’de biraz soyut bir kavramdır” dedi. “Kripto madenciliğinin bir işletme olarak sorunsuz ilerlemesini sağlamak söz konusu olduğunda standardizasyon ilerlemenin tek yoludur. Standardizasyon, sorunlu durumları ve değişkenleri ortadan kaldırır. Yalnızca fiyat ve getiriler için şeffaflığı artırmakla kalmaz, aynı zamanda endüstri standartlarının belirlenmesine yardımcı olur, işlemin tarafları arasındaki tutarsızlık olasılığını azaltır ve madencilik endüstrisinin bütünlüğünü artırır. “

BitFuFu’daki promosyon teklifleri, planları ve Bitmain ile olan özel ortaklığı hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesine bakın. BitFuFu

BitFuFu Hakkında

BitFuFu, standartlaştırılmış madencilik hash oranları ile kullanıcılara kripto madenciliği hizmetleri sunan dünyanın ilk platformudur. BitFuFu’nun amacı, kullanıcıların Bitcoin’e daha düşük bir maliyetle erişimini sağlamaktır. F2Pool ile işbirliği yaparak, uygun madencilik ve madencilik makinelerinin seçilmesi, makinelerin bakımı ve madencilik havuzlarının bağlanması gibi karmaşık adımları ortadan kaldırdı. BitFuFu platformu, müşterilerin Bitmain, Shenma ve Yibang gibi dünyanın önde gelen madencilerinin yanı sıra Rusya, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’deki uluslararası madenlere erişmesine olanak tanıyor.

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *