«
CryptoTab Nedir, Güvenilir mi?

CryptoTab, yerleşik madencilik algoritması içeren bir internet tarayıcısıdır. Tarayıcı yalnızca siz göz atarken kripto madenciliği sözü vermekle kalmıyor, aynı zamanda Google Chrome’dan 8 kat daha fazla hız sunduğunu iddia ediyor.

CryptoTab, herkesin kendi bilgisayarını kullanarak madencilik yapmasına izin veren Honeyminer ile karşılaştırılmıştır. Aynı zamanda benzer özellikler sunan Nicehash’a da benzer.

Bazı kullanıcılar CryptoTab aracılığıyla ayda 30.000 $ kazandıklarını iddia ediyor.

CryptoTab’in nasıl çalıştığına ve onu Honeyminer gibi rakiplerden neyin farklı kıldığına daha yakından bakalım.

CryptoTab Nasıl Çalışır?

CryptoTab, CryptoBrowser.site adresinden ücretsiz olarak indirilebilen bir internet tarayıcısıdır. Tarayıcı, yerleşik bir madencilik algoritmasına sahiptir ve Google Chrome’dan 8 kat daha hızlı olduğunu iddia etmektedir.

Genel olarak, CryptoTab arayüzü Google Chrome’a benzer. Arka planda kripto kazanırken, Chrome benzeri arayüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

CryptoTab’in indirilmesi ve kurulması bir dakikadan az sürer. Geliştiriciler, birden fazla cihazda senkronize edilebilen hafif, hızlı yazılımı vurgular. Tüm dosyalarınızı, klasörlerinizi, yer işaretlerinizi ve geçmişinizi taşımak için Chrome verilerinizi tarayıcıya bile aktarabilirsiniz.

CryptoTab’i bağımsız bir tarayıcı olarak veya mevcut tarayıcınız için bir uzantı olarak indirebilirsiniz.

CryptoTab Özellikleri

150.000 Uzantı: CryptoTab, bir reklam engelleyici, güvenlik araçları, performans artırıcı araçlar, temalar ve daha fazlası dahil olmak üzere genellikle Google Chrome’da keyif aldığınız tüm uzantıları eklemenize olanak tanıyan Chrome uzantılarını destekler.

Ücretsiz İndirme: CryptoTab, CryptoBrowser.site adresinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Verileri İçe Aktar: CryptoTab, Chrome ve diğer tarayıcılardan verileri içe aktarmanıza olanak tanır; bu, yer işaretleriniz, geçmişiniz, uzantılarınız, favorileriniz ve kullanıcı arayüzünüzün de aktarılacağı anlamına gelir.

Madencilik: CryptoTab, tarayıcınızın içinden otomatik olarak bitcoin çıkarır. CryptoTab, tarayıcınız aracılığıyla sürekli olarak kripto para madenciliği yaptığını iddia ediyor, bu da açık tarayıcı sekmeleriniz olduğunda otomatik olarak madencilik yapacağınız anlamına geliyor. Ancak CryptoTab, tarayıcı penceresi etkin olduğunda madencilik hızının daha yüksek olduğunu iddia ediyor (“CryptoTab, tarayıcı penceresi etkinken işlemci kaynaklarını daha verimli kullanır”). Tüm madencilik bir uzantı aracılığıyla yapılır. Söyleyebileceğimiz kadarıyla, CryptoTab yalnızca bitcoin (BTC) madenciliği yapıyor.

Çoklu Tarayıcı Desteği: Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Opera ve Safari’den veri aktarımına izin verir.

Arkadaş Davet Et: CryptoTab referans ödülleri sunar. Arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla para kazanabilirsiniz. Aslında, CryptoTab’in 10 seviyeli bir yönlendirme ağı vardır.

Cihazlar Arasında Senkronizasyon: CryptoTab’ın tarayıcısı birden fazla cihaz arasında senkronizasyon yapabilir. Değişiklikleri tüm cihazlarda kopyalamak için oturum açmanız yeterlidir.

Doğrudan BTC Cüzdanına Ödemeler: CryptoTab kazançlarınızı istediğiniz zaman doğrudan bir BTC cüzdanına çekebilirsiniz, ancak minimum para çekme tutarı 0,00001 BTC’dir.

CryptoTab ile Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

CryptoTab, kullanıcıların tarayıcıları olarak CryptoTab’i çalıştırarak ne kadar para kazanmayı bekleyebilecekleri konusunda belirsizdir.

Ancak şirket, ilk günde bile minimum para çekme tutarını kazanacağınızı iddia ediyor. Minimum para çekme tutarı 0.00001 BTC’dir.

CryptoTab, ilk gün minimum para çekme tutarını kazanmayı beklemeniz gerektiğini iddia ediyor, ancak bunu garanti etmiyor. Yani BTC fiyatının 56.000 dolar olduğu bu zamanlarda yaklaşık olarak 0.56 $ kazanırsınız.

Unutmayın, bu en iyi durum senaryosudur. CryptoTab, bazı günler bu tutardan daha az kazanacağınızı gösteriyor gibi görünüyor.

Sıradan bir dizüstü veya masaüstü bilgisayarda kârlı bir şekilde bitcoin madenciliği yapmak imkansızdır. Bilgisayarınızın işlem gücü ve RAM’i kullanan bir tarayıcı kullanarak karlı bir şekilde bitcoin çıkarmak özellikle zordur.

Bununla birlikte, bilgisayarınızı kullanarak kendi başınıza bitcoin madenciliği yapmak ile CryptoTab aracılığıyla bitcoin madenciliği yapmak arasında bir fark vardır. CryptoTab, üyelerin kaynaklarını toplu olarak bir araya getiren ve herkese bir blok ödül kazanma şansı veren maden havuzuna sahiptir.

CryptoTab, 10 Seviyeli Piramit Şeması ile Para Kazanmanızı Sağlar.

Sonuçta, benzer kripto madenciliği sistemleri gibi, CryptoTab’in amacı, tarayıcınız aracılığıyla bitcoin madenciliği yaparak para kazanmak değildir. Günümüzde, yüksek kaliteli, süper verimli GPU’lara sahip bilgisayarlar bile karlı bir şekilde bitcoin madenciliği yapamaz ve kesinlikle sadece CPU’nuzu kullanan bir tarayıcıyla karlı bir şekilde bitcoin madenciliği yapamazsınız.

Bunun yerine, CryptoTab’in amacı sizi yönlendirme sistemine göndermek ve sizi bu şekilde para kazanmaya teşvik etmektir. Mümkün olduğu kadar çok insanı tavsiye ederek ve arkadaşlarınızın insanları tavsiye etmesini sağlayarak, piramidinizi doldurabilir, ardından 10 seviyeli piramidinizdeki son 24 saat içinde aktif olan kişi sayısına göre para kazanabilirsiniz.

Platforma ne kadar çok kişi katılırsa o kadar çok para kazanırsınız.

CryptoTab’in Yapımcısı Kim?

CryptoTab’ın geliştiricileri, kendileri hakkında çevrimiçi olarak sınırlı bilgi yayınladı.

CryptoBrowser.site adresindeki web sitesinde bir e-posta adresi bulunur: support@cryptobrowser.site. Bunun dışında herhangi bir ek iletişim bilgisi, konum bilgisi veya CryptoTab geliştiricilerinin isimlerini bulamıyoruz.

CryptoTab, Nicehash ve HoneyMiner Karşılaştırması

Günümüzde internette tarayıcı tabanlı çok sayıda madencilik sistemi bulunmaktadır. CryptoTab, Nicehash ve HoneyMiner bunlardan en büyük üç tanesidir. Daha az bilinen seçenekler arasında Winminer, Minergate ve Computta bulunur.

Söyleyebileceğimiz kadarıyla, tüm bu madencilik sistemleri aynı şekilde çalışıyor: hepsi, sistemi tarayıcılarında çalıştıran herkese kolay madencilik zenginliği vaat ediyor. Ancak, kar elde etmenin tek gerçek yolu, insanları tavsiye bağlantınız üzerinden katılmaya ikna etmektir.

Nihayetinde, standart bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarla kripto para madenciliği yapmanın ve para kazanmanın kolay bir yolunu arıyorsanız, CryptoTab veya Honeyminer gibi bir piramit şemasına katılmadan onu bulamayacaksınız.

Sonuç: CryptoTab ile Gerçekten Ayda 30.000 Dolar Kazanabilir misiniz?

Hayır, CryptoTab ile ayda 30.000 $ kazanamazsınız.

Aslında, sıradan masaüstü bilgisayarların çoğunda karlı bir şekilde bitcoin madenciliği yapamazsınız. Bir ASIC veya başka bir tür özel bitcoin madenciniz yoksa, elektriğe bitcoin madenciliği yapmaktan daha fazla harcayacaksınız.

Bize göre sistem yalandan ibaret. CryptoTab, 10 seviyeli bir yönlendirme sistemine sahiptir. Son 24 saat içinde ağınızdaki aktif madenci sayısına göre para kazanırsınız. Yönlendirme bağlantınız aracılığıyla bir grup insanı CryptoTab’e katılmaları için yönlendirebilirseniz, ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Nihayetinde, eğer binlerce kullanıcıyı yönlendirme bağlantınız aracılığıyla CryptoTab’e katılmaya ikna edebileceğinize inanıyorsanız, biraz para kazanabilirsiniz. Ancak kullanıcıların çoğu CryptoTab aracılığıyla para kazanamayacak.

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. OrhanAbi

    Bu devirde kim kime bu kadar kolay para veriyor 😀