«
Doge Coin ABD'de 1800 ATM Üzerinde Kullanılabilecek

Popüler köpek temalı kripto para birimi doge coin hayranları artık ABD’deki 1.800 ATM noktasından alışveriş yapabilirler.

ATM sağlayıcısı CoinFlip’in Salı günkü tweet’ine göre, şirket DOGE’nin artan popülaritesinden en iyi şekilde yararlandığı için DOGE artık ağında nakit olarak satın alınabiliyor.

DOGE, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve sevimli Shiba Inu logosu ve mem seven topluluğu sayesinde hızla popülerliğini artırdı.

Daha yakın zamanlarda, Elon Musk, Snoop Dogg ve rockçı Gene Simmons gibi büyük isimler tarafından onaylandı. Sonuç olarak fiyatlar yükseldi. DOGE, sosyal medya gruplarının GameStop (GME) gibi hisse senetlerini pompaladığını gören son “meme ticareti” çılgınlığına da katıldı.

CoinFlip sözcüsü şunları söyledi: “CoinFlip her zaman küçük işletmeler ve perakende müşterileriyle ilgiliydi ve son olaylarla Dogecoin paradigması kendisini bir meme madeni parasından daha fazlasına kaydırdı, küçük lig yatırımcılarının sembolü haline geldi” dedi.

Firmanın ağı, Şubat 2020’de yaklaşık 451 lmakineden bugün yaklaşık 1.800’e hızla yükseldi. Şirket bu sayıyı yıl sonuna kadar 4.000’in üzerine çıkarmayı planladığını söyledi.

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *