«
Telcoin (TEL) Nedir?

Telcoin, yüksek hızlı, düşük maliyetli uluslararası havaleleri kolaylaştırmak için blok zincirini kullanan bir finansal teknoloji platformudur. Kripto para biriminin Western Union veya Money Gram ile buluştuğunu düşünün. Dünyanın her yerinden insanlar sevdiklerine daha akıllıca para gönderebilecek.

2017’de kuruluşundan bu yana, Telcoin uzun bir yol kat etti. Blok zincirine giden kripto para birimi, Kanada ve Filipinler’e başarıyla ulaştı.

Küresel olarak telekom ve mobil para platformlarını birbirine bağlama girişimine başlayarak, Telcoin’in iyi bir başlangıç yaptığını söylemeliyiz.

Telcoin İle Akıllı Para Transferi

Havale göndermenin küresel ortalama maliyeti, ücretler ve döviz marjı dahil yaklaşık yüzde 7’dir. Telcoin, herhangi bir mobil cihaz kullanarak havale göndermek için yalnızca yüzde 2,5 veya daha azını hedefliyor.

Yüzdeyi yarıya indiren kripto para birimi, Dünya Bankası’nın 2020’nin dördüncü çeyreğinde yüzde 4,92 olarak bildirdiği Kanada’dan Filipinler’e ortalama para gönderme maliyetinin çok altında.

GSMA’nın en son sektör raporuna göre 95 ülkede 1 milyardan fazla aktif mobil para hesabı var ve yıllık ödeme değeri 7,3 milyar dolar. Yaklaşık 700 milyar dolarlık toplam piyasa değeriyle, mobil para odaklı havale hizmetlerinde büyük bir büyüme alanı var.

Telcoin Listelendiği Marketler

  • KuCoin
  • HitBTC
  • Balancer

Bu yazı yazılırken Telcoin fiyatı: $0.00759

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *