«
UNUS SED LEO (LEO) Nedir?

UNUS SED LEO (LEO), tüm platform kullanıcılarının ve hizmetlerinin yeteneklerini Bitfinex’in ana şirketi olan iFinex’e genişletmek için tasarlanmış, yeni bir belirteçtir.

UNUS SED LEO ile Bitfinex kendi kasasını doldurmayı planlıyor. İlk takas sonucunda 1 milyar dolar toplandı.

IFinex’in 850 milyon dolarlık bütçe açığı var. Bu nedenle, bütçede ortaya çıkan deliği kapatmak için her ay kârın % 27’si tutarında kripto paralar kullanılıyor. 20 Mayıs 2019’da, UNUS SED LEO tokenı Bitfinex’e ve ardından diğer ticaret platformlarına eklendi.

UNUS SED LEO’nun Amacı

iFinex aylık olarak, şirketin önceki ayki kârının en az % 27’sine eşdeğer LEO token satın alacaktır. Geri ödeme cari piyasa fiyatından gerçekleşir.

Komisyon ödemek için kullanılan LEO tokenleri de yakılabilir. Coin’leri yok edemeyen tek platform Ethfinex. Çünkü 2017’de aynı amaçlarla NEC adlı kendi tokenini piyasaya sürdü.

UNUS SED LEO token sahipleri için faydalar

UNUS SED LEO tokenlerine sahip olmanın avantajları şunlardır:
1) Bitfinex’te komisyon tasarrufu. Jetonu elinde bulunduranlar için tüm ücretler, tüm kripto para çiftleri için % 15 oranında düşürülecektir.
2) Bitfinex’te aylık indirimler. Token sahipleri, önceki ay bakiyede tutulan UNUS SED LEO tokenlerinde her 10 bin USDT için % 0,05 indirim alırlar. Hesaplamalar ayın her günü dikkate alınarak yapılır. Maksimum indirim % 5’tir.

LEO token, aşağıdaki borsalarda ve çiftlerde alım satım için kullanılabilir:

Bir Cevap Yaz

Coin Habercim Hakkında

avatar

Coin Habercim

Kripto para piyasasında en güncel haberleri size ulaştırmak için varız!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *